خانه / آرایش و زیبایی / مدل ناخن / ۵ طرح پولیش ناخن شیک
سقف کشسان

۵ طرح پولیش ناخن شیک

۵ طرح پولیش ناخن شیک برای ولنتاین ۲۰۱۵

طرح پولیش

مانند تمام لوازم مد برای آرایش زیبا، پولیش ناخن هم یکی از مهمترین ها می باشد. دختر ها دوست دارند ناخن های بلند و زیبا داشته باشند و آنها را با رنگ ها و ابزارهای مناسب آرایش کنند. طرح های زیادی وجود دارد که می توان با پولیش ناخن انجام داد.

در این جا ۵ طرح پولیش ناخن شیک، برای ولنتاین ۲۰۱۵ آماده شده است، که حتی افراد مبتدی در خانه می توانند انجام دهند.

 

طرح پولیش نقطه نقطه

انواع پولیش ناخن

اولین روش بسیار ساده و شیک است. طرح پولیش نقطه نقطه زیباییست، که بیشتر دختر ها آن را دوست دارند. این نقطه ها بر روی لباس بسیار زیباست؛ ولی وقتی شگفت انگیز می شود که بر روی ناخن های شما هم باشند. این روش پولیش کردن ناخن، محدودیت زمانی ندارد. قبل از هرگونه پولیش کردن ناخن، حتما ناخن ها را به خوبی تمیز کنید. پس از پاک کردن آنها، ناخن ها را با لباس مورد نظر هم رنگ کنید و لاک هم رنگ با لباس خود را بزنید. کمی صبر کنید؛ تا خشک شود. سپس تکه ای از چسب بانداژ (چسپ های کاغذی) برداشته، در آن تعدادی سوراخ ایجاد کنید و روی ناخن بچسبانید. چند رنگ پایه و اصلی انتخاب کنید و روی سوراخ ها بکشید. حال چسب را جدا کنید و ناخن نقطه ای زیبا داشته باشید.

 

طرح ناخن نوار خطی

بافر ناخن

یک طرح ناخن زیبا با استفاده از نوار ناخن. یک رنگ پایه و پس زمینه مطابق با علاقه خود، انتخاب کنید و روی ناخن بکشید. صبر کنید تا خشک شود. پس از خشک شدن رنگ ناخن، نوارهای دلخواه خود (پیشنهاد ما رنگ کاملا مخالف با رنگ زمینه ناخن است) را از نقطه انتهای ناخن و وسط آن، به صورت کج تا کناره ناخن بکشید. این کار را در دو ردیف و سپس کناره مخالف انجام دهید. همچنین به طور برعکس و از نقطه ابتدایی ناخن نیز می توانید انجام دهید. شما می توانید این کار را به صورت قطری انجام دهید و از گوشه های ناخن به نقاط مرکزی ناخن وصل کنید.

 

طرح پولیش ناخن ریز بافت (تور ماهی)

قیمت پولیش ناخن

یکی از طرح های خیلی شیک و جذاب پولیش ناخن، طرح ریز بافت است. تور ماهی برای گرفتن ماهی استفاده می شود؛ ولی ما در این جا به عنوان طرح پولیش ناخن استفاده می کنیم. پولیش ناخن را زده و قبل از این که خشک شود، نوار را موازی با یکدیگر بر روی ناخن قرار دهید. این کار را با دقت انجام دهید؛ که از ناخن ها بیرون نزند. سپس به صورت معکوس نوار های دیگر را بزنید؛ تا شکلی مشبک مانند به خود بگیرد. حال می توانید از روکش براق کننده برای محکم کردن آنها استفاده کنید.

 

طرح ناخن آب مرمر کاری شده هنری (ابر و باد)

پولیش ناخن چیه

این نوع پولیش کردن، یکی از زیباترین مدل هاست و برای افراد مبتدی و حتی در خانه، بسیار ساده و آسان است. در این روش به آب مقطر بسیار خالص نیاز دارید. آب مقطر را در یک ظرف باز بریزید و یکی یکی رنگهای ناخن دلخواه خود را به آن بیافزایید. حال روی آب، طرحی را بکشید که دوست دارید. سپس اطراف ناخن و روی انگشتان را با نوار یا چسب بپوشانید. این کار را با دقت انجام دهید؛ تا کل نواحی که ناخن ندارد، کاملا پوشیده شود. اکنون انگشت خود از قسمت ناخن بر روی طرحی که آماده کردید، قرار دهید. طرح بر روی ناخن شما می نشیند. قطره های آب اضافی روی ناخن را با دقت تمیز کنید. سپس نوار دور انگشتان را باز کزده و از طرح روی ناخن خود لذت ببیرید.

 

طرح ناخن با استفاده از سایه چشم

سوهان پولیش ناخن

سایه چشم هم می تواند برای پولیش کردن ناخن ها، استفاده شود. مقداری از پودر سایه چشم را با رنگ ناخن خشک نشده و مرطوب مخلوط کنید و بر روی ناخن خود طراحی کنید. طرحی زیبا برای شما به ارمغان می آورد.

طراحی ناخن هنری است که دخترها و خانم ها، به مرور زمان شکل های زیبا و جدید به وجود می آورند. در دنیای مد، همیشه از طرح های جدید ناخن حمایت می شود. اینها ۵ طرح پولیش ناخن بود؛ که به خانم های مبتدی در خانه اجازه می دهد تا روش های جدید خود را آزمایش کنند و طرحی نو به وجود آورند.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *