خانه / ریپورتاژ آگهی / قالب تخفیف گروهی وردپرس تخفیفات
سقف کشسان

قالب تخفیف گروهی وردپرس تخفیفات

واضح است که در طراحی سایت تخفیف گروهی می باید ویژگیهای عمومی و همراه آن ویژگیهای منحصر به فرد و خاصی وجود داشته باشد تا وب سایت را با دیگر رقیبان متمایز و به آن برتری بدهد. مثل هر طراحی وب سایتی در طراحی وب سایت های تخفیف گروهی هم برنامه ها و اهدافی دنبال میشود. بی شک مهمترین هدف در این زمینه درآمد زایی و ارتقاء ترافیک وب سایت و مشتریان میباشد. در حقیقت گیرایی هایی که در تخفیف ها برای کاربر وجود دارند شرایط مناسبی را برای درامد زایی بوجود می آورد. البته باید گفت که طراحی سایت های تخفیف گروهی زیاد جدید نیست و امروزه مورد استفاده و بهره در دنیا قرار گرفته است اما چند سالی است که در ایران مورد توجه قرار گرفته و با توجه بر اینکه چندان قدمتی ندارد هنوز هم برای پیشرفت کردن در این عرصه فضای بسیار مطلوبی وجود دارد. شرکت طراحی سایت آنلاینر مفتخر است در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی، قالب تخفیات خود را که به دست برنامه نویسان حرفه ای تیم آنلاینر تولید شده با تا کنون بیش از ۱۰ آپدیت، همراه با سئو اولیه قدرتمند با قیمتی مناسب عرضه کند که در ادامه به برخی از این ویژگی های قالب وردپرس تخفیف گروهی تخفیفات آنلاینر خواهیم پرداخت.  

نمایش دادن تخفیفات بر اساس استانها :

میتوانید با برنامه ریزی صحیح همه ی استان ها رو تحت پوشش قرار دهید و فعالیت های خودتان را تنها محدود به یک شهر نکنید. از این جهت با انتخاب چنین سرویسی و طراحی و پیاده کردن این قسمت در وبسایت برنامه ریزی طولانی مدت خوتان را استارت بزنید. بسیاری از افراد و بازدیدکنندگان در استان ها و شهر های دیگری منتظر راه اندازی وبسایت تخفیفاتی شما در محل اقامت شهرستان خویش هستند و شما میتوانید از سراسر کشور مخاطب داشته باشید.  

درج و مدیریت نظر کاربران برای محصول :

بودن نقطه نظر کاربران موجب می گردد تا کاربران آنلاین وبسایت شما راحت تر به وبسایت شما اعتماد کنند. بازدیدکنندگان خودتان را با استفاده از این بخش وب سایت افزایش بدهید زیرا همه برای مطالعه کردن نظرات کاربران و تجربه های آنان به وبسایت شما خواهند آمد. مطالعه نظرات و یا حتی شرکت در گفتگوها در انتهای سایت میتواند به افزایش بازدید کمک شایانی کند.  

گرفتن حق اشتراک :

کاربران قادر خواهند بود در وبسایت شما ثبت نام خودشان را انجام بدهد. از این سو شریک کردن کاربران و دادن حق اشتراک در داخل وبسایت میتوانید موجبات افزایش جذب بیشتر بازدید کنندگان به سایت را فراهم کنید. سپس آنان بیشتر در وبسایت شما خواهند بود و شما را به دیگران نیز معرفی میکنند.  

راهنمای پرداخت آنلاین :

طراحی این قسمت از قالب ووکامرس به شکل جدا امری لازم و ضروی برای وبسایت های تخفیفاتی محسوب میگردد زیرا در این بخش از وبسایت می باید به بازدیدکنندگان سایت خود به شکلی جامع نحوه خرید و پرداخت آنلاین شرح داده شود.  

به نمایش گذاشتن مجوزها و گواهینامه ها :

از موارد دیگری که میتواند اعتماد کاربران را به وبسایت شما بیشتر نماید نمایش دادن گواهینامه ها و مجوز های موجود برای سایت می باشد مثل نماد اعتماد اینترنتی و … .  

پیروز و موفق باشید.

   

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

سالاد سبک

سالاد سبک با لوبیا سبز برای پیش غذا

سالاد سبک با لوبیا سبز تهیه و خوردن این سالاد سبک مانند خوردن بهار از ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *