خانه / سرگرمی / دانستنی ها / راه های شناسایی کیف تقلبی
سقف کشسان

راه های شناسایی کیف تقلبی

طراحی های کیف تقلبی را شناسایی کنید

زمان زیادی هست که آن را می خواهید! چشمانتان به کیف خاصی دوخته شده است! پول خود را جمع کرده اید و در نهایت آماده خرید جدیترین مدل برند مورد علاقه خود شده اید! اما دست نگه دارید. کمی به آن فکر کنید. به تمام خرده فروشانی که مایل به فروش یک نسخه بسیار خوب و یا در بعضی موارد کپی کیف تقلبی از کیف های طراحان اصلی هستند، فکر کنید. در واقع این کار مانند خرید ماشین لوکس برای مردان است: شما باید به جزئیات ریز توجه داشته باشید و همه چیز را در مورد کیف رویایی خود بدانید.

ما در سلام بانو تصمیم گرفتیم تا این راهنمای کوتاه، اما بسیار مفید را ارائه کنیم. این آموزش به شما نحوه انتخاب اجناس واقعی و اصلی را آموزش خواهد داد. امیدواریم از خرید یک کپی کیف تقلبی جلوگیری شود.

 

به جزئیات توجه کنید

کیف تقلبی

جزئیات کیف

هر تکه تولید شده توسط هر برند تجاری معروف در سراسر جهان، قبل از پخش آن، به دقت بررسی می شود. تمام کوک ها باید کاملا درست باشد. نباید هیچ نخ شل وجود داشته باشد و یا عیب و نقص بصری داشته باشند. تمام کیف های دستی طراحان واقعی دست ساز هستند. بنابراین اگر فروشندگان سعی کنند شما را متقاعد کنند که این فقط یک نقص تولید است، به داستان های آنها گوش نکنید. چیزی مثل نقص تولید برای کیف های دستی معتبر وجود ندارد.

 

قلاب، دکمه و زیپ

قلاب دکمه و زیپ کیف

 

توجه ویژه ای به چیزهای کوچک مانند قلاب های فلزی، دکمه ها، زیپ ها، صفحات چرمی و قفل ها داشته باشید. کیفیت آنها باید عالی باشد. شماره و یا نامی که بر روی آنها چاپ شده است، نشانه دیگری از کیفیت و صحت آن است. در کیف تقلبی این ها هزینه بر است.

به عنوان مثال، هر کیف هرمس، نشان لوگو "هرمس پاریس ساخته شده در فرانسه" را دارد و یکی دیگر از لوگو در پشت صفحه، نشان دهنده سال و جنس به کار رفته است.

 

جنس مورد استفاده

جنس کیف

یک برند تجاری معروف از چرم زمخت و بد استفاده نمی کند. آنها فقط از مواد عالی و با کیفیت بالا استفاده می کنند. بخش هایی که با چرم تر و تمیز ساخته شده اند، نباید چرب یا روغنی باشند. برخی از کیف های دستی طراحان، می توانند نرم و انعطاف پذیر باشند. اما همه آنها بدون توجه به آنچه که از آن ساخته شده اند، شکل خود را حفظ می کنند.

 

نام برندها

نام های برند

گاهی اوقات ما بیش از حد به جزئیات توجه می کنیم و حتی متوجه تفاوت های اصلی نمی شویم: نام برند! به طرز شگفت انگیزی، تولید کنندگان کیف تقلبی اغلب نام های تجاری چاپ شده در فونت های مختلف و اندازه حروف متفاوت دارند. حتی در بعضی موارد اشتباهات لغت دارند. علایم و برچسب ها همیشه یک نکته مهم هستند.

 

شماره سریال

شماره سریال

شماره سریال یکی از مهمترین علامت های اصالت است. برچسب همراه با شماره، محکم شده و به روش خاصی متصل می شود و بدون آسیب رساندن به آن حذفش غیر ممکن است. کیف تقلبی معمولا برچسبی با شماره دارد که فقط در جایی بر روی آن چسبانده شده است.

 

بسته بندی

بسته بندی کیف

به یاد داشته باشید که کیف اصل گران، همیشه بسته بندی گران قیمت دارد؛ که اغلب از مواد با کیفیت بالا ساخته می شود. بسته بندی کیفی با ارزش، نباید هیچ نقص رنگی داشته باشد. تمام لوازم جانبی اضافی باید به عنوان مجموعه ای کامل با ساک بسته بندی شود. این لوازم جانبی هرگز برای پرداخت اضافی یا هدیه در نظر گرفته نمی شوند.

 

ویژگی های متمایز

ویژگی های متمایز

قبل از بازدید از فروشگاه، سعی کنید کمی تحقیق در مورد ویژگی های خاصی از نام تجاری انتخاب شده، انجام دهید. به یاد داشته باشید که هر برند تجاری، ویژگی های مشخص خود را دارد.

به عنوان مثال، برند معتبر پرادا (Prada) هرگز از رنگ متضاد برای تودوزی، در مقایسه با رنگ بیرونی استفاده نخواهد کرد. یکی از اصلی ترین مواردی که باید درباره Prada بدانید، این است که آنها همیشه از رنگ کاملا مطابق برای تودوزی و جنس بیرونی استفاده می کنند. همانطور که برای دیور (Dior)، به دنبال تودوزی قرمز روشن منحصر به فرد  همراه با مارک تجاری بافته شده در داخل و خارج آن هستید. تودوزی براق و ابریشمی علامت بدی است.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *