خانه / ورزش / تناسب اندام / چگونه می توان با ورزش سینه های زیبا داشت؟
سقف کشسان

چگونه می توان با ورزش سینه های زیبا داشت؟

سینه های زیبا

امروزه سینه های زیبا سینه هایی است که عضلات قوی داشته باشند و افتاده نباشد! سایز و اندازه مهم نیست مهم سفتی و سربالا بودن سینه است . بهترین ورزش برای داشتن سینه هایی خوش فرم شنا است! و اگر نمی توانید این ورزش را انجام دهید از مربی های ورزش و ایروبیک کمک بگیرید و تمرین هایی که آنها برای سفت شدن عضلات سینه ای به شما می دهند را انجام دهید. در زیر چند نمونه از این تمرین ها توضیح داده شده است:

سینه های زیبا

تمرین۱ برای داشتن سینه های زیبا، فشار

فشار یکی از ساده ترین تمرین هاست. رو به روی دیوار با کمی فاصله بایستید خم شوید وکف دستان خود را روی دیوار قرار دهید. دیوار را با فشار هل دهید انگار که می خواهید حرکتش بدید ۱۰ ثانیه ادامه دهید. استراحت بگیرید دستانتان را تکان دهید و مجدد این کار را تا ۱۰ تکرار انجام دهید.

تمرین ۲ برای داشتن سینه های زیبا، لمس آرنج ها

بایستید. دستانتان را به آرامی از آرنج تا کنید و روی باسنتان قرار دهید و سعی کنید با یکی، آرنج دیگری را در پشتتان لمس کنید. با شتاب این کار را انجام ندهید؛ به آرامی و با کشش عضلاتتان، به مدت ۱۰ تا ۱۵ ثانیه نگهدارید. ۸ بار این ست را تکرار کنید.

تمرین ۳ برای داشتن سینه های زیبا، پرس کف دست

تمرین بعدی برای داشتن سینه ای زیبا بدین ترتیب است، که کف دو دستتان را مقابل قفسه سینه روی هم بگذارید و با هر توانی که دارید، آنها را به هم فشار دهید؛ به مدت ۳ تا ۵ ثانیه. این ست را ۸ تا ۱۰ بار تکرار کنید.

تمرین ۴ برای داشتن سینه های زیبا، شنای قورباغه در خشکی

اگر نمی توانید به استخر بروید، این تمرین موثر را بدین صورت انجام دهید. بایستید به دیوار تکیه دهید و عضلات سینه ای خود را به گونه ای حرکت دهید، گویی شنای قورباغه انجام می دهید. ۱۰۰ بار به آرامی تکرار کنید. کاملا خود را بکشید و عضلات را درگیر کنید.

 

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *