خانه / آرایش و زیبایی / چگونه از شر سیاهی دور چشم خلاص شویم؟
سقف کشسان

چگونه از شر سیاهی دور چشم خلاص شویم؟

رفع سیاهی دور چشم

سیاهی دور چشم یکی موانع زیبا به نظر رسیدن چهره شما هستند. در زندگی مدرن امروز کرم های زیادی برای درمان آنها وجود دارد که اغلب پر هزینه نیز می باشند. ما در اینجا چند روش درمان ساده و موثر خانگی را توضیح می دهیم.

از علت های اصلی وجود سیاهی دور چشم کم خوابی ، افزایش استرس، رژیم غذایی نامناسب و یا عوارض برخی داروها می توان نام برد. پس علاوه بر درمان موضعی شما باید عادات خوابیدنتان را نیز اصلاح کنید تا به طور کامل از شر سیاهی دور چشم خلاص شوید.

رفع سیاهی دور چشم

در اینجا با مواد ساده خانگی چند راه درمان به شما پیشنهاد می دهیم.

از آب خیار استفاده کنید

این یکی از روش های تضمین شده برای رفع سیاهی دور چشم  و همچنین پف دور چشم می باشد . بسیاری از متخصصان پوست و زیبایی هم این روش را سریعترین و بهترین روش برای رفع سیاهی دور چشم می دانند.

رفع سیاهی دور چشم

از برگ نعنا استفاده کنید

برای سلامت و تازگی برگ های نعنا بهترین گزینه هستند. برگ ها را خرد کنید و دور چشم خود بمالید.  حدود ۲۰ دقیقه در حالت آرام و  ریلکس بمانید و سپس صورت خود را بشورید. خودتان تفاوتش را خواهید دید. مراقب باشید داخل چشم نره

رفع سیاهی دور چشم

از آب گوجه فرنگی و لیمو استفاده کنید

یک قاشق چایخوری آب گوجه فرنگی را با نصف قاشق چایخوری آب لیمو مخلوط کنید و آن را دور چشمتان بمالید و مدتی بگذارید بماند سپس صورتتان را با آب سرد بشویید . این به کم کردن سیاهی دور چشم کمک می کند.مراقب باشید داخل چشم نره

از گلاب استفاده کنید

گلاب همیشه برای درمان چشم و پاک کننده مناسب صورت پیشنهاد می شود. یک پارچه کتان را در گلاب فرو کنید و ده دقیقه روی چشم بگذارید. از گلاب به عنوان پاک کننده خوب صورت هم می توانید استفاده کنید.

 رفع سیاهی دور چشم

علاوه بر درمان های فوق شما باید کمی هم سبک زندگیتان را تغییر دهید. غذاهای سالم بخورید مانند میوه، آببنوشید ، به اندازه کافی بخوابید. ورزش کنید بخصوص یوگا.

امیدوارم به زودی از شر سیاهی دور چشم خود خلاص شوید

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *