خانه / آرایش و زیبایی / آرایش چشم / چگونه چشمان کوچک را آرایش کنیم؟
سقف کشسان

چگونه چشمان کوچک را آرایش کنیم؟

نحوه صحیح آرایش چشمان کوچک

تبدیل چشمان کوچک به بزرگ، در بین دختران شایع است. این نوع آرایش از محبوب ترین انتخاب ها است؛ زیرا چشمان بزرگ و برجسته، زیبا و جذاب به نظر می رسد. بعضی ها بر این باورند که چشم ها پنجره ای به روح هستند. به همین دلیل است که دختران می خواهند چشمان بزرگ و فوق العاده تا جای ممکن داشته باشند. اگر شما چشمان کوچک دارید، بسیار مهم است که بدانید چگونه آنها را بزرگتر و قابل توجه تر نمایش دهید.

آیا شما درباره آرایش چشمان کوچک خود نگران هستید؟ نگران نباشید. زیرا با راهنمایی که در زیر آماده کرده ایم، آرایشی زیبا برای چشمان کوچک که آنها را قابل توجه تر می کند را آموزش می دهد.

 

برداشتن ابرو و کمرنگ کردن آن

چشمان درشت

اولین گام و یکی از موثرترین گام ها برای چشمان کوچک است. مطمئن باشید که برای آرایش کامل، ابروها را به درستی برداشته و آن را کم رنگ کنید. ابروی مرتب در نمایش شکل درستی از چشم واقعا موثر است. برای ارتقا و بزرگی چشمی زیبا، ابروهای مرتب، آراسته و کم رنگ طراحی کنید.

     

 ساتر کردن (مخفی کردن) پلک ها

چشمان کوچک

یک کار مهم در آرایش چشم هاست. از اولین کارها برای آرایش چشمان کوچک پنهان کردن پلک ها است. این عمل به ساتر کردن معروف است. با اضافه کردن ساتر در آرایش چشم، می توانید یک لینگ پایدار داشته باشید.

 

بزرگ کردن چشمان کوچک شما

آرایش چشم ساده

بهترین کار برای چشمان کوچک این است که از سایه های رنگ روشن استفاده شود. از کنار چشم ها شروع کرده و از چین های بالای چشم عبور کنید؛ تا قسمت مخلوط شده و گوشه چشم ها ادامه دهید. بعد از این عمل، گوشه چشم ها و اطراف آن را های لایت کنید. گوشه های چشم را های لایت تیره کنید و به طرف بیرون از ترکیب رنگ ها استفاده کنید. در نواحی بیرون، از رنگ هایی مانند سفید، نقره ای و یا براق استفاده کنید؛ تا نواحی استخوانی زیر چشم رنگی طبیعی و زیبا بدست آورید. اگر پلک های کوچکی دارید، بهتر است از سایه رنگ روشن، بیشتر از های لایت تیره رنگ استفاده کنید و به سمت خارج چشم ها ادامه دهید.

 

رنگ خط چشم را انتخاب کنید

مداد خط چشم

حال زمان انتخاب یک رنگ مناسب برای خط چشم ها است. مطمئن شوید رنگ خط چشمی انتخاب می کنید که رنگ چشم شما را نمایان تر می کند. در زیر دستورالعمل انتخاب خط چشم ها با توجه به رنگ چشم شما، آورده شده است.

  • رنگ آلویی برای چشم های سبز

  • رنگ شکلاتی یا قهوه ای برای چشم های آبی

  • رنگ بنفش مایل به صورتی برای چشم های فندقی رنگ

  • رنگ آبی برای چشم های قهوه ای

  • رنگ سیاه برای چشم های قهوه ای روشن

 

کشیدن خط چشم

خط چشم ساده

حال زمان کشیدن یک خط چشم مرتب و زیباست. یک خط چشم باریک در دو طرف چشم مناسب است؛ داخل و خارج آن. از رنگ تیره برای شکل دادن به چشم ها استفاده کنید و مژه ها را تیره کنید.

 

ریمل زدن

آرایش چشم درشت

به آخرین مرحله از آرایش چشمان خود رسیدید. حال وقت آن است که برای مژه ها ریمل مناسب و مکمل با خط چشم ها و سایه، انتخاب کنید. مژه ها را کامل و پر کنید.

حال می توانید زیبایی و دلربایی چشمان خود را در آینه ببینید. چشمان کوچک شما، به چشمان درشت و قابل توجه تبدیل شده است.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

آرایش کردن

اندر تجارب شخصی آرایش کردن یا نکردن مسئله چیست؟

اندر تجارب شخصی آرایش کردن یا نکردن مسئله چیست؟ در حال وبگردی بودم که به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *