خانه / مد روز / پوشاک بانوان / پیراهن کوتاه تابستانی ( little black dress )
سقف کشسان

پیراهن کوتاه تابستانی ( little black dress )

پیراهن کوتاه تابستانی

این پیراهن ها اصطلاحا پیراهن کوتاه مشکی( little black dress ) نامیده می شوند این پیراهن ها کوتاه هستند و برش ساده ای دارند  اولین بار توسط کوکو شنل و جین پانو به جای پیراهن های بلند در سال ۱۹۲۰ طراحی شدند و اکثرا کارشناسان مد و کسانی که قوانین مد را میدانند توصیه می کنند که هر زنی باید یکی از این پیراهن ها داشته باشد با پوشیدن کت روی آنها می توان حالت رسمی تر بهشان داد و در مناسبات تجاری و کاری از آنها استفاده کرد و یا با استفاده از زیروآلات به جلوه ی آنها افزود و در مهمانی های عصر پوشید! و همانطور که میبینید از سال ۱۹۲۰ تاکنون همچنان این پیراهن ها جایگاه خود را در صنعت مد حفظ کرده اند.

این پیراهن ها قابل پوشیدن در هر موقعیت و مناسبتی هستند ، دامن آنها خیلی کوتاه نیست! هر طراح مدی سبک و سلیقه خود را در طراحی این مدل ها دارد و باید گفت تنوع در این دسته پیراهن ها بسیار زیاد است پس حتما کلیه سلیقه ها را پوشش می دهد. این پیراهن های کوتاه را همه جا پوشیده می شوند از مناسبت های فرش قرمز گرفته تا دور همی های خانوادگی! مدل های زیبا و ساده ای هستند که اگر چندتاشون در کمدتون باشه حتما روزی به دردتان خواهد خورد و خیلی خوشحال می شوید که چند مدل از آنها را دوختید یا خریدید! چون این مدل ها از آن دسته طرح هایی نیستند که روزی از مد افتاده باشد و نتوانید از آنها استفاده کنید! آنها همیشه در  فصل بهار و بخصوص تابستان قابل استفاده و شیک هستند البته در فصل زمستان نیز با بوت یا تا زیر زانو و کت یا ژاکت زیبا هستند پس این پیراهن ها برای تمام فصول مفیدند و واقعا در برخی مناسبات نجات بخش هستند.

پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانی پیراهن کوتاه تابستانیمدل ها برگرفته از stylish eve هستند

دوست عزیز کپی این مطلب تنها در صورتی مجاز است که منبع آن با ذکر لینک سایت www.salambano.com آورده شود

از همکاری شما متشکریم!

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

لباس مجلسی

لباس مجلسی های ساده و شیک

ست لباس شب های زیبا و شیک به همراه زیور آلات و آرایش! مدل های ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *