خانه / آرایش و زیبایی / نکاتی برای داشتن پوست صاف و درخشان
سقف کشسان

نکاتی برای داشتن پوست صاف و درخشان

نکاتی برای داشتن پوست صاف و درخشان

آیا شما هم به ستارگان سینما و مد رشک می برید؟ آیا شما هم می خواهید مانند آنها زیبا و باطراوت باشید؟ جواب شما مطمئنا بله هست اما چه طوری؟ در این مقاله به این چه طوری بودن می پردازیم! اما این نکاتی که عنوان می شود تنها به شرطی اثر بخش هستند که شما هم آنها را رعایت کنید.

پوست صاف و درخشان

در ابتدا به زندگی روزمره خود نگاهی بیاندازید و به این پرسش ها پاسخ دهید

  • آیا شما شب ها خواب کافی دارید؟
  • آیا مراقب رژیم غذاییتان هستید؟
  • آیا از در معرض نور خورشید بودن اجتناب می کنید؟
  • آیا به اندازه کافی آب می نوشید؟

اگر تعداد پاسخ خای منفی شما بیشتر از مثبت باشند شما تو دردسر افتادید. باید سبک زندگیتان را تغییر دهید و کمی سالم تر زندگی کنید. حال به برخی از نکاتی که در این مسیر به شما کمک می کنند اشاره میکنیم.

رژیم غذایی متعادل داشته باشید

مراقب باشید که رژیم غذاییتان متعادل باشد. زن بودن وظایف بسیاری به همراه دارد شما به عنوان یک همسر و یک مادر باید رژیم غذایی متعادلی از انواع گروه های غذایی مثل گوشت، سبزیجات، میوه ها و .. داشته باشید.

پوست صاف و درخشان

روزانه میوه بخورید

یک جمله معروف انگلیسی می گه “یک سیب در روز دکتر را از شما دور نگه می دارد” بنابراین اگر یک سیب به رژیم غذایی هر روزتان اضافه کنید نتیجه خوبی برای شما خواهد داشت.

پوست صاف و درخشان

مصرف آب روزانه تان را افزایش دهید

یکی از موضوعات مهم در تابستان کم آبی بدن است بنابراین محتاط باشید آب میوه های مختلف بخورید فراموش نکنید در روز حداقل ۸ تا ۱۰ لیوان آب بنوشید.

پوست صاف و درخشان

از پوستتان مراقبت کنید

پوست شما بسیار حساس است نور خورشید می تواند آسیب زیادی به پوستتان وارد کند. اگر مجبورید زیر نور خورشید بیرون روید حتما از ضد آفتاب استفاده کنید و پوست خود را تا جای امکان بپوشانید.

پوست صاف و درخشان

از افسردگی دوری کنید

یکی از دلایل رنگ پریدگی صورتتان می تواند استرس روزانه شما باشد. از افسرده شدن خودداری کنید. زندگی مشکلات و سختی های خودش را دارد اما شما می توانید با آنها مبارزه کنید و زندگی خودتان را بسازید

اگر این نکات را رعایت کنید مطمئن باشید بعد از چندی همه به شما حسرت خواهند خورد و می گویند وای چه قدر زیبا و شاداب شدی! چی کار کردی؟

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

ماسک هندوانه!

تابستان شده و همه عاشق خوردن هندوانه در این روزهای گرم هستیم. می خواهم یه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *