خانه / آرایش و زیبایی / آرایش چشم / مژه مصنوعی بدون ریمل
سقف کشسان

مژه مصنوعی بدون ریمل

چگونه از مژه مصنوعی بدون ریمل استفاده کنیم؟

مژه مصنوعی

مژه مصنوعی واقعا جذاب و مورد توجه است. بسیاری از دختران و خانم مایل هستند مژه های بلندی داشته باشند. مژه مصنوعی چشم را بزرگتر، کشیده تر و جذاب تر می کند. واقعیت این است که بیشتر مردم از نعمت مژه های بلند بی بهره هستند. ولی بهترین انتخاب را دارند. اگر به صورت صحیح از مژه مصنوعی استفاده شود، به راحتی به آن چیزی که مد نظر است، دست پیدا خواهید کرد. بسیاری از خانم ها ساعت ها مقابل آینه سعی می کنند تا از مژه مصنوعی در آرایش چشم های خود استفاده کنند.

اگر راه درست استفاده از مژه مصنوعی در آرایش چشم ها را بدانید، این کار بسیار ساده است. اگر شما هم مژه های کوچکی دارید، اصلا نگران نباشید. مژه مصنوعی به راحتی نگاه شما را تغییر می دهد و چشمان دلخواه خود را خواهید داشت. امروزه مژه های مصنوعی در بین دختران جوان و خانم ها بسیار معمول شده و رواج پیدا کرده است و به راحتی طول مژه های خود را افزایش می دهند.

در این جا ما نکاتی را با شما در میان می گذاریم، که چگونه از این مژه بدون ریمل استفاده کنیم؟ برای داشتن چشمانی جذاب این مراحل را دنبال کنید.

 

اندازه گیری طول مژه

طول مژه مصنوعی

قبل از هر کاری شما باید مطمین شوید که طول مژه مصنوعی، اندازه مژه های شما بوده و کوچکتر یا بزرگتر نباشد. باید بررسی کنید که مژه مصنوعی شما برای پلک های شما مناسب است یا خیر و با شکل چشمان شما هماهنگی داشته باشد. اگر بیش از اندازه بلند است یا بزرگتر از طول پلک شما است، نیاز به کوتاه کردن و بریدن آن دارید. مژه ها را در جای خود قرار داده و سپس اگر نیاز است، اطراف آن را تمیز کنید. تمیز بودن مژه ها یک کار مناسب برای طبیعی کردن چشمان شما است.

 

شکل مژه را مانند حرف "C" کنید

فر کردن مژه مصنوعی

دو طرف مژه را بین انگشتان قرار داده و با دقت بفشارید، تا شکل کاملی از حرف “C” به آن داده شود. بهترین شیوه برای بدست آوردن شکل “C”  و خارج کردن از حالت صاف برای مژه مصنوعی همین کار است. مطمین شوید که فرم قالب و اندازه چشم شما در مژه مصنوعی به وجود آمده است.

 

استفاده از چسب با کیفیت بالا

چسب مژه مصنوعی

حال زمان استفاده از چسب برای نگه داشتن مژه مصنوعی، بر روی پلک ها است. چسب را بر روی پوست مژهای خود نزنید. چسب باید بر روی مژه مصنوعی قرار گیرد. از کیفیت چسب و انتخاب یک برند معروف و خوب اطمینان حاصل کنید. چسب را با استفاده از نوک موچین به نوار مژه مصنوعی بکشید. مقدار چسب خیلی کم نباشد. چند لحظه مژه را نگه دارید تا چسب آن کمی خود را بگیرد.

 

کمی مژه را در هوا تکان دهید.

چسباندن مژه مصنوعی

پس از آغشته کردن به چسب، مژه ها را در هوا به آرامی برای چند ثانیه تکان دهید. این کار برای گرفتن چسب و صفت تر شدن آن، کار مناسبی است. هدف از این کار جلوگیری از لغزش نوار مژه هنگامی که روی پوست قرار می دهید، است.

 

قرار دادن مژه مصنوعی بر روی پلک ها

استفاده از مژه مصنوعی

مژه مصنوعی را روی پلک ها گذاشته و تا جایی که ممکن است، به محل قرار گیری مژه ای طبیعی خود نزدیک کنید و جای مناسب برای آن پیدا کنید. سپس آن را پایین کشیده تا کاملا به مژه های طبیعی شما بچسبد و با هم ترکیب شوند. صفت شدن چسب، قبل از قرار دادن روی پلک، باعث می شود که به مژه های طبیعی شما آسیبی نرسد.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

آرایش کردن

اندر تجارب شخصی آرایش کردن یا نکردن مسئله چیست؟

اندر تجارب شخصی آرایش کردن یا نکردن مسئله چیست؟ در حال وبگردی بودم که به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *