خانه / آرایش و زیبایی / مدل مو پسرانه جدید
سقف کشسان

مدل مو پسرانه جدید

مدل مو پسرانه جدید ایرانی

سری دوم مدل مو پسرانه و مردانه که امسال مد هستند! سعی شده مدل مو هایی که انتخاب می شود هم جدید و جوان پسند باشد و هم مطابق با فرهنگ و جامعه! هرچند این روزها پسرانی را میبینیم که موهایی واقعا عجیب غریب دارند البته امیدواریم که اقتضای سن باشد! ولی برای مد روز بودن حتما نباید ظاهری عجیب و ماورایی داشت! می توان هم به مد توجه کرد و هم به فرهنگ و جامعه! به سلایق شخصی دیگران هم احترام قائل هستیم ولی خوب برخی خود را به صورتی می آرایند که واقعا زیبا نیست! در مد غرق نشوید! هرچه که مد شد به شما نمی آید! فراموش نکنید در مد باید اول این سوال را کنید که آیا فلان مدل با شخصیت خودم و خانواده و جامعه ام مطابقت دارد؟ و دوم اینکه آیا این مدل به من می آید و مرا زیباتر می کند؟ خوب توضیحات اضافی ممنوع! مدل ها را ببینید!

مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه مدل مو پسرانه

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

عکس های جدید از مدل مو مردانه فشن 2014

عکس های جدید از مدل مو مردانه فشن ۲۰۱۴

عکس های جدید از مدل مو مردانه فشن ۲۰۱۴

۳ دیدگاه ها

  1. چقدر سایتت خوبه مطالبش خیلی خوبه
    امیدوارن سایتت روز به روز پربارتر بشه
    عالی

    • لطف دارید من میخواستم مطالب مد آقایون را هم اضافه کنم یه چیزایی هم گذاشتم که کسی بهشون نمیپردازه مثل معرفی انواع کفشهای مردونه اندازه های کت شلوار ، مدل موها و … ، ولی وقتی دیدم کسی نظر نمیده دیگه به آقایون زیاد نپرداختم بسیار خوشحال شدم از نظرتون پس آقایون هم از سلام بانو دیدن میکنن !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *