خانه / آرایش و زیبایی / مدل مو زنانه گیبسون تاک!
سقف کشسان

مدل مو زنانه گیبسون تاک!

مدل مو گیبسون تاک!

مدل مو جمع

مدل مو جمع

باز هم مدل مویی دیگر ساده، سریع و شیک! این مدل مو بعد از Gibson girl که توسط هنرمند چارلز دانا گیبسون کشیده شدند نامگذاری شد! (خانم ها هیچ علاقه ای شاید به توضیح در مورد این هنرمند یا توضیحات اضافه ای که میدهم ندارید اگر داشتید در قسمت نظرات اعلام میکردید و من با کمال میل مطالبی در مورد آنها در سایت قرار میدهم! بد نیست با تاریخ زنان دنیا هم آشنا شویم!!!! بنابراین در مورد گیبسون توضیح نمی دهم!!! تا اعتراض کنید!) گیبسون تاک در اوایل قرن بیستم روشی رایج برای آرایش موها شده بود! و حالا دوباره وقتی هنرمندان هالیوودی روی فرش قرمز از آن استفاده کردند باب شد. این مدل مو بسیار ساده و راحت است و شما می توانید در کمتر از پنج دقیقه آن را درست کنید.

تنها به یک کش و چند سنجاق سر احتیاج دارید! و اگر دوست داشید از گل و … برای تزیین.

مرحله اول: یک سمت موهایتان را دور خود تاب دهید با توجه به تصویر تا زمانی که به پشت گوشهایتان برسد. برای طرف دیگر هم تکرار کنید سپس موهایتان را کمی پایین دم اسبی کنید!


مدل مو جمع

مرحله دوم: با استفاده از انگشتانتان کمی وست موهایتان را تا دم اسبی باز کنید جایی برای پیچیدن دم موهایتان باز کنید!

مرحله سوم: دم موهایتان را رو به بالا و به سمت داخل جایی که درست کردید بپیچید سپس آن را سنجاق کنید! در آخر میتوانید با اسپری موهایتان را ثابت کنید!

مدل مو جمع

مدل مو جمع

امیدوارم از این مدل استفاده کرده باشید!

مدل مو جمع

*************************

تهیه شده توسط سایت سلام بانو!

منبع اصلی: سایت خارجی

دوست عزیز کپی این مطلب تنها در صورتی مجاز است که منبع آن با ذکر لینک سایت www.salambano.com آورده شود

از همکاری شما متشکریم!

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

عکس های مدل مو مجلسی زنانه و دخترانه

عکس های مدل مو مجلسی زنانه و دخترانه

عکس های مدل مو مجلسی زنانه و دخترانه

یک دیدگاه

  1. میخواستم پست جدا بزارم براش ولی دیدم نمیشه! چارلز دانا گیبسون یک نقاش مرد است! و گیبسون گرلز یا همان دختران گیبسون در سال ۱۸۹۰ توسط وی با قلم و دوات کشیده شدند! این تصاویر نشاندهنده زنان زیبای عصر جدید بودند.چارلز کشیدن این نقاشی ها را به مدت ۲۰ سال ادامه داد یعنی اواخر قرن ۱۹ تا اوایل قرن ۲۰! دختری که در این نقاشی ها به تصویر در میآمد نماینده زنان دوره جدید آمریکا بودند زنانی که ظریف و زیبا و درعین حال جذاب هستند اندام زیبا و باریک ولی در عین حال جذاب و با انحنای زیبای زنانه!(اگر فیلم بربادرفته را دیده باشید با این اختلاف زنان قدیم و جدید، لباس پوشیدن ها و سبک زندگیشون و شروع تحول آنها کمی آشنا هستید!) زنانی که مستقل، آرام با شخصیت کامل بودند و به دنبال برابری های اجتماعی بودند حتی این تصاویر نماینده ورزش زنان هم بودند “گیبسون گرل با دوچرخه”! قدرت و تاثیر این تصاویر را گاهی با باربی مقایسه میکنند! لباس پوشیدن ، مدل مو ، شخصیت، همه و همه تاثیر زیادی بر جامعه و بخصوص زنان داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *