خانه / خانه و خانه داری / فنگ شویی قرار دادن آینه در مکان مناسب منزل
سقف کشسان

فنگ شویی قرار دادن آینه در مکان مناسب منزل

فنگ شویی قرار دادن آینه در مکان مناسب منزل

در مورد اصول فنگ شویی در دکوراسیون منزل توضیحاتی گفتیم که در اینجا میتوانید آنها را مطالعه کنید حال به قرار دادن آینه می پردازیم

دکوراسیون داخلی منزل آینه از نگاه فنگ شویی

آینه ها نباید روی زمین باشند طوری که برای دیدن خودتان مجبور به خم شدن باشید. تصویری که یک آینه از شما می سازد باید کامل باشد. پس اگر سرتان در آینه جا نمی شود یعنی از نظر اصول فنگ شویی خرید مناسبی نداشته اید یا محل خوبی را برای قرار دادن آینه دلخواه تان انتخاب نکرده اید. آینه باید آن قدر در ارتفاع باشد که برای دیدن خودتان نه نیازی به خم شدن باشد نه روی نوک پا ایستادن.

محل قرار گرفتن آینه در هر کدام از ضلع های خانه هم قاعده جالبی دارد. چینی ها معتقدند آینه ای که به ضلع شمالی خانه نصب می شود برای صاحبش کار و بار خوب به ارمغان می آورد، آینه ای که در ضلع شرقی قرار می گیرد سلامتی و آینه جنوب شرقی هم مال و منال زیاد همراه دارد.

این وسط باید حواس تان باشد اگر به دنبال خوشنامی و خوش شانسی هستید آینه را در ضلع جنوبی خانه نصب نکنید. طبق اصول فنگ شویی گوشه جنوبی خانه ها انرژی آتش دارد که با انرژی آب آینه ها جور در نمی آید. بنابراین آینه های تان را هر جایی وصل کنید غیر از ضلع جنوبی خانه. آینه کاری سقف را هم بی خیال شوید که اصلا در فنگ شویی قبولش ندارند!

بازنشر سلام بانو!

منبع: مجله منزل

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

دیوار خانه ام را چه رنگی کنم

نکاتی چند در انتخاب رنگ دیوار خانه و دکوراسیون داخلی

نکاتی چند در انتخاب رنگ دیوار خانه و دکوراسیون داخلی دیوار خانه ام را چه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *