خانه / مد روز / اخبار مد و ستاره ها / طلاق آنجلینا جولی و برد پیت و تربیت فرزندان
سقف کشسان

طلاق آنجلینا جولی و برد پیت و تربیت فرزندان

آنجلینا جولی و برد پیت قبل از طلاق چه نظری برای تربیت فرزندانشان داشتند؟

فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت از ستارگان مشهور هالیوود پس از ۲ سال ازدواج رسمی و ۱۲سال زندگی مشترک از هم جدا شدند و این در حالی است که آن ها صاحب ۶ فرزند هستند؛ که ۳ فرزند را به سرپرستی گرفته اند و حالا جولی می خواهد نگهداری فرزندانش را خود به عهده بگیرد.

از آنچه در برخی رسانه ها منتشر شده است، این موضوع برداشت می شود که آنجلینا جولی به دلیل بحث و جدال در مورد فرزندانشان از بردپیت درخواست طلاق کرده است.

جولی تقاضای سرپرستی ۶ فرزندشان را کرده است و گفته پیت می‌تواند حق دیدار فرزندان را داشته باشد. او تقاضای حمایتی از همسرش ندارد و تاریخ جدایی ۱۵ سپتامبر ذکر شده است.

آنجلینا جولی و برت پیت به ترتیب، ۴۱ ساله و ۵۲ ساله که در سال ۲۰۱۴ پس از ۱۰ سال زندگی مشترک، باهم ازدواج کردند؛ ۶ فرزند دارند.

آنجلینا جولی

در ادامه با فرزند داری این زوج هنرمند از طریق صحبت هایشان در رسانه ها بیشتر آشنا می شویم.

۱- آنچه از مصاحبه های این دو نفر می توان فهمید، این است که برد پیت به شدت در ارتباط با بچه ها صبور بوده و در کارها، مانند یک معلم به آن ها کمک می کند. اما آنجلینا لحن صریح تر و برخورد جدی تری با بچه ها داشته است.

۲- برد پیت در مصاحبه های خبری که در گذشته انجام داده است، گفته به شدت عاشق بچه هایش است و نمی تواند عشقی را که از دیدن چهره آن ها می گیرد، توصیف کند.

۳- برد پیت معتقد بود چیزهایی را که به کودکانش آموزش می داد، عملی بوده است؛ تا آن ها با دیدن رفتار او، رفتار صحیح را یاد بگیرند.

۴- برد پیت در مصاحبه ای که با مجله ی People انجام داده بود، معتقد به این موضوع بود که همه پدر و مادرها اشتباه می کنند و باید آن را بپذیرند؛ تا فرزندانشان هم این موضوع را بیاموزند.

۵- آنجلینا جولی به این موضوع اعتقاد داشت که آن ها هم مانند پدر و مادرهای دیگر، ممکن است کارهای احمقانه بکنند؛ چرا که کارهای هنری و مشغله های زندگی، حسابی آن ها را درگیر کرده بود.

۶- بردپیت همیشه در مقابل کارهای بچه ها احساس مسئولیت می کرد و بیشتر از آنکه برای خودش نگران باشد، نگران وضعیت کودکانش بود. شاید از این وضعیت، به نوعی از خودگذشتگی پدرانه، بتوان نام برد.

۷- آنجلینا جولی و برد پیت معتقد بودند که پدر و مادر سخت گیری هستند؛ به خصوص بعد از به دنیا آمدن دوقلوها این وضعیت بیشتر شد. آنجلینا جولی معتقد بود، ارتباط بهتری با دخترها دارد و برد پیت بیشتر سعی می کند آن ها را بخنداند.

خانواده آنجلینا جولی و برد پیت

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *