خانه / آرایش و زیبایی / آرایش لب / شناخت شخصیت با رنگ رژ لب!
سقف کشسان

شناخت شخصیت با رنگ رژ لب!

با رنگ رژ لب به شناخت شخصیت افراد برسید

شناخت شخصیت

رژ لب های با سایه رنگ های قرمز

این رنگ بخش شاد و احساساتی یک زن را آشکار می کند. خانم هایی که از رژ لب های قرمز استفاده می کنند، دارای اعتماد به نفس و سرشار از انرژی هستند. آنها از مردم خواهان احترام بوده و از اینکه احساسات خود را به همگان نشان دهند، باکی ندارند. 

رژ لب قرمز

رژ لب های با سایه رنگ های صورتی

 این سایه رنگ دخترانه، بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سر زندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!

رژ لب صورتی

رژ لب های با سایه رنگ های هلویی

این سایه رنگ می تواند باعث شود که در میان جمع دیده شوید. این رنگ رژ لب نشان می دهد که شما منحصر به فرد بوده و دوست دارید هر کاری را به سبک خودتان انجام دهید.

رژ لب هولویی

رژ لب های با سایه رنگ های بنفش

این سایه رنگ ها بخش شجاع و ماجرا جویانه یک زن را نشان می دهد. این زنان دوست دارند در هر کاری به چالش کشیده شوند. بانوانی که این رنگ ها را برای رژ لب خود بر می گزینند، اغلب هاله ای از ابهام و رازآلودی به دور آنها است.

رژ لب بنفش

رژ لب های با سایه رنگ های نارنجی

 هر زنی نمی تواند خود را از این سایه رنگ کنار نگه دارد و یکی از رنگ های مورد علاقه بسیاری از خانم ها است. این رنگ نشان می دهد که شما جسور، زیبا، شیفته و ماجراجو هستید.

رژ لب نارنجی

رژ لب های بی رنگ و رنگ لب

این رنگ، بخشی از شخصیت شما درباره نوع نزدیک شدن به افراد را نشان می دهد. این سایه رنگ آشکار می کند که شما شخصی فروتن و آسان گیر هستید. بانوانی که اغلب از رنگ های خنثی و برق لب در رژ لب استفاده می کنند، معمولا خونسرد و آرام هستند.

رژ لب بی رنگ

رژ لب های براق و اکلیل

رژ لب های براق و اکلیلی، نشان می دهد که شما شخصیت سرزنده و اجتماعی دارید. می توانید به سادگی با بقیه ارتباط برقرار کنید و عاشق خوش گذرانی هستید. این سایه رنگ مطمئنا توجه های زیادی را به سمت شما جذب می کند.

رژ لب اکلیلی

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

آرایش لب ها

نکاتی درباره ی آرایش لب ها

نکاتی درباره ی آرایش لب ها آرایش لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *