خانه / آرایش و زیبایی / آرایش چشم / سایه چشم متناسب چشم
سقف کشسان

سایه چشم متناسب چشم

   آرایش سایه چشم متناسب با شکل چشم

سایه چشم ساده

چشم ها بخشی از شخصیت است؛ که می تواند توجه هر کسی را جذب کند. این در حالی است که آرایش چشم ها، بزرگترین مسئله در آرایش کردن می باشد. برای تکمیل بودن آرایش، باید چشم ها منظم و به درستی آرایش شوند. این موضوع مانند تکه ای از کیک است که کل کیک را کامل می کند.

در این مقاله با نحوه آرایش سایه چشم متناسب با شکل چشم خود آشنا می شوید. هر شخصی شکل چشم مخصوص به خود را دارد. بنابراین برای هر چشم آرایش مخصوص به آن را باید انجام دهید.

 

چشم بادامی ها

آموزش آرایش چشم دخترانه

چشم بادامی یکی از بهترین ها و راحت ترین ها برای آرایش است. تقریبا هر نوع سایه چشمی را می توان برای آن استفاده کرد. سایه چشم های رنگا رنگ در پلک بالایی، باعث می شود چشمان بزرگتری داشته باشید. می توانید با رنگهای نئونی و دیگر رنگ های روشن، مانند صورتی، بنفش، سبز، قرمز و غیره بازی کنید. سپس می توانید از انواع خط چشم، به اشکال مختلف استفاده کنید. توصیه ما استفاده از خط چشم در مژه بالایی است؛ که باعث بزرگتر نشان دادن چشم ها می شود.

 

چشم های گود رفته

سایه چشم جدید

چشم های گود رفته را باید طوری آرایش کرد که به صورت چشمان کاملا باز نمایش داده شود. برای این که بیرون زده تر دیده شود، از سایه های رنگ روشن استفاده کنید. سپس های لایت در نزدیکی خط مژه ها بزنید. حال با هم ترکیب کرده و از رنگ های گرم در نزدیکی ابرو ها استفاده کنید.

 

چشم های جمع شده

4

به چشم هایی گفته می شود که فاصله آنها از یکدیگر کم است. دخترهایی که چشم های به این شکل دارند، باید از سایه های رنگ روشن، مانند سفید و نقره ای در قسمت های داخلی چشم نزدیک به بینی استفاده کنند. این در حالی است که در نواحی بیرونی چشم، از سایه های رنگ تیره استفاده کنید. این کار توجه ها را به نواحی بیرونی چشم جلب می کند و چشم ها باز تر و گسترده تر نشان می دهد.

 

چشم های باز شده

مارک سایه چشم

این نوع از چشم ها، مانند چشم بادامی ها آرایشی تجربی دارد. پیشنهاد ما کار با سایه چشم های تیره است. ولی این شکل از چشم ها، تقریبا از هر نوع سایه ای که علاقه دارند، می توانند استفاده کنند. یک شیوه بسیار خوب برای بزرگ تر کردن گوشه چشم ها در نواحی داخلی چشم، استفاده از سایه های تیره است.

 

چشم های برآمده

سایه زدن چشم

چشم های برآمده نیاز به دقت زیاد دارد. آرایش چشم های برآمده آموزش های ویژه خود را دارد و باید آنها فرا بگیرید. سایه های خیلی روشن باعث می شود که چشم ها کمتر برجسته دیده شود؛ در حالی که سایه های تیره رنگ باعث برجسته تر شدن چشم ها می شود. از سایه های نسبتا روشن به جای سایه تیره استفاده کنید. سایه را بر روی پلک بالایی گسترده بزنید و در پلک پایین نازک؛ تا چشم ها به تعادل برسند و مرکز توجه را تغییر دهید.

 

چشم های با افتادگی پلک

افتادگی پلک

این نوع از چشم ها در ناحیه بیرونی چشم ها، پلک ها کمی افتادگی دارد. این نوع چشم ها معمولا در افراد با سن بالا پیش می آید؛ اما در بعضی از خانم ها به صورت مادر زادی وجود دارد. با روشن نگه داشتن گوشه های بیرونی چشم، در نواحی که افتادگی وجود دارد، توجه ها را از این نواحی منحرف کرده و به سمت داخل چشم ها منحرف می کند. توجه خود را به پلک بالایی معطوف کنید و از سایه های رنگارنگ روی آن استفاده کنید. از استایل خط چشم گربه برای بالا بردن گوشه بیرونی چشم ها استفاده کنید.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *