خانه / آرایش و زیبایی / آرایش لب / رژ لب تیره رنگ حرفه ای
سقف کشسان

رژ لب تیره رنگ حرفه ای

چگونه رژ لب تیره رنگ حرفه ای بزنید؟

رژ لب قرمز جیگری

اگر چه رژ لب تیره خوب است و جذابیت زیادی دارد، ولی به نظر می رسد خانم ها کمتر جرات استفاده از آن را دارند. رژ لب تیره برای همه مناسب نیست. ولی راه هایی وجود دارد که می توانید از رژ لب تیره برای آرایش جذاب استفاده کنید. رژهای تیره شامل قرمز خونی، بنفش، مشکی، قهوه ای تیره و غیره می شود. در این مقاله شما با روش های آرایش رژ لب تیره رنگ حرفه ای آشنا می شوید.

  1. اگر شما می خواهید از رژ لب تیره استفاده کنید، حتما باید کاملا منظم و با استفاده از یک مداد لب خوب انجام دهید. سپس نواحی داخلی لب را کاملا رنگ کرده و مخلوط کنید. به طوری که قسمت خالی از لب باقی نماند. سپس با استفاده از دستمال کاغذی و قرار دادن بین لب ها، در هر بار کشیدن رژ لب آنها را به هم بفشارید. این کار باعث می شود رنگ صافی از رژ لب، به صورت منظم روی لب ها قرار گیرد. 

رژ لب زرشکی تیره

  1. در دنیای مد همیشه لب های براق مورد توجه است. لب های براق به چهره شما درخشندگی و جوانی می دهد. بنابراین پس از استفاده از سایه لب مورد علاقه خود، از براق کننده های لب برای داشتن لبی شفاف و درخشان استفاده کنید. حتی می توان میزان استفاده از برق لب را زیاد کرد و براقی غیر طبیعی به آن داد. این کار بسیار مناسب برای مجالس شبانه می باشد.

 

  1. رنگ تیره در لب ها خودش آنقدر نمایان است که دیگر نیازی به آرایش چندانی در دیگر قسمت های صورت نمی باشد. اگر از رژ لب تیره استفاده کردید، نواحی دیگر صورت نیاز چندانی به آرایش ندارد. مانند رژ گونه و یا سایه چشم. هر کدام را ملایم و مات آرایش کنید. تنها از خط لب باریک برای تکمیل رنگ لب ها استفاده کنید.

رژ لب قرمز جیگری

  1. انتخاب های زیادی در پوشیدن لباس دارید. لباس های تیره رنگ هماهنگ با رژ لب شما، کاملا مساعد است. برای مثال می توانید از رنگ بنفش برای هماهنگی با کت بنفش یک لباس استفاده کند. کت بنفش تعادل مناسبی با رژ لب بنفش شما ایجاد می کند و از اغراق آمیز بودن رنگ آن جلوگیری می کند.

 

  1. رنگ پوست هم برای آرایش لب با رنگ تیره مهم است. مثلا اگر پوست تیره ای دارید، استفاده از رنگ قهوه ای مایل به بنفش انتخاب مناسبی برای هماهنگی با پوست شما است. همچنین رنگ قرمز تیره، هماهنگی زیادی برای جذابیت لب های شما ایجاد می کند.

 

  1. همچنین دخترها می توانند برق لب های طلایی، پس از استفاده از رنگ های تیره ای مانند قرمز خونی و یا بنفش به کار برند. این کار لب های پر زرق و برق در دید دیگران به وجود می آورد.

رژ لب مشکی

  1. رنگ رژ لب تیره متناسب با شخصیت خود را پیدا کنید. در بسیاری از مجالس، زیبایی خاصی به شما می دهد. رژ لب صورتی همراه با یک عینک صورتی، تصویری از شما با بوی بد دهان ایجاد می کند. ضمن این که چنین آرایشی برای مهمانی های معمولی مورد استفاده است؛ نه یک مجلس خاص.

 

  1. اگر لب های زیبایی دارید و می خواهید لب ها برجسته تر شود و در دید دیگران باشد، از رژ لب تیره قرمز، همراه با سایه چشم مسی رنگ استفاده کنید؛ تا تمام نگاه ها را به لب های خود جذب کنید. با یک آرایش ملایم و طبیعی در مژه ها، زرق و برق لب های شما نمایان می شود.

 

  1. سایه رژ لب مشکی، خانم های دودل را دچار تردید می کند. ولی رژ سیاه اکنون مد است و در مهمانی ها استفاده می شود. وقتی از رژ مشکی استفاده می کنید، هیچ چیز دیگر در آرایش شما نباید مشکی باشد. تنها می توانید در صورت دلخواه از خط چشم مشکی استفاده کنید.

در بالا راهنمایی هایی برای آرایش رژ لب تیره رنگ حرفه ای آورده شده است؛ تا علاوه بر آشنایی با روش آرایش رژ لب تیره ، جسارت استفاده از آن به شما داده شود.

انواع رژ لب

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

نکته آرایشی

۱۳ نکته آرایشی که هر خانمی باید بداند

۱۳ نکته آرایشی که هر خانمی باید بداند ممکن است برخی از این نکات آرایشی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *