خانه / سرگرمی / دانستنی ها / حشره ای که اشتباها حوری لقب گرفته است
سقف کشسان

حشره ای که اشتباها حوری لقب گرفته است

حشره ای که اشتباها حوری لقب گرفته است

این حشره زیبا حوری لقب گرفته است؟!!!

این حشره زیبای حوری لقب گرفته است

در جنگلهای بارانی آمریکای جنوبی نوعی حشره وجود دارد که بسیار زیبا به نظر می رسد.این حشره شش پا " نیمف" یا حوری زیبا نامیده می شود. روی بدن این حشره طلایی رنگ ۷ میلی متری نقطه ها و راه های نارنجی رنگی وجود دارد .این حشره همچنین صاحب موهای به اصطلاح ریش بزی بلند(بیشتر منظور دسته ای بودن آن است) است .این حشره یکی از ۶۰ حشره موجود در جنگلهای آمریکای جنوبی است.

توضیحات سلام بانو: در سایت ها همینطور منبعی که ما هم این مطلب را در آن دیدیم متاسفانه این حشره را به لحاظ زیبایی معرفی کردند من هر چی نگاه کردم زیبایی ندیدم قدری تحقیقات انجام دادم و اصلا متوجه شدم واژه ی Nymph که در فارسی به معنی حوری و زن زیبارو هست  در دیکشنری معنی دیگری هم در ورزش دارد به معنی طعمه ماهیگیری و اگر به آکسفرد هم نگاهی بیاندازید معنی آن را در حشره شناسی میبینید و حالا معنی آن چیست و چرا طعمه ماهیگیری؟ چون کلا به حشرات نابالغ بی مهره nymph گفته می شود و این تنها یک حشره جدید الکشف عجیب غریبه  با موهای رنگین کمانی و خودشون معتقدند شبیه ترول است .

واقعا قصدم اهانت به سایت ها نیست ولی کاش قدری در مورد مطالب تحقیق کنن ! در سلام بانو تا جای ممکن سعی میشه صحت مطالب بررسی شود ولی اگر خطایی سر زد وظیف شما خوانندگان محترم هست که گوشزد کنید بالاخره آدمه گاهی سوتی میده!

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *