خانه / آرایش و زیبایی / جوش سر سیاه
سقف کشسان

جوش سر سیاه

چگونه از شر جوش های سرسیاه عمیق خلاص شویم

صورتتان را با شوینده های لایه بردار بشویید. به صورت دورانی به خصوص روی نواحی که جوش سر سیاه دارید بمالید. این باعث می شود پوست مرده شما برداشته شود.

جوش سر سیاه جوش های سرسیاه چربی ، وکثسفی هستند که در منافذ پوست گیر کردند و سفت شده اند. آنها بیشتر روی بینی، چانه  و پیشانی ایجاد می شوند. شست شوی مداوم و لایه برداری می تواند به جلوگیری از ایجاد جوش های سرسیاه کمک کند. متخصصین پوست از محلولهای شیمیایی برای درمان جوش های سرسیاه استفاده می کنند در اینجا ما روشی خانگی برای درمان آنها پیشنهاد می دهیم.

جوش سر سیاه

 یک قابلمه را از آب داغ پر کنید و روی گاز بگذارید. زیرش را زیاد کنید و صبر کنید به جوش بیاید. سپس قابلمه را از روی اجاق برداربد و صورتتان را نزدیک بخار بگیرید. مراقب باشید نسوزید. حوله ای روی سرتون بندازید تا بخار فقط به صورت شما بخورد. بخار کمک می کند جوش های سرسیاه نرم شوند و راحتتر بتوان آنها را درآورد. ۱۰ دقیقه بخار بگیرید.

جوش سر سیاه

۴ قاشق چایخوری جوش شیرین را به یک پیمانه آب مخلوط کنید سعی کنید شل نباشه و حالت خمیری داشته باشد. جوش شیرین را به کل صورتتان بزنید و بگذارید ۱۰ دقیقه بمان سپس با آب گرم بشویید

جوش سر سیاه

*************************

تهیه شده توسط سایت سلام بانو!

منبع اصلی: سایت خارجی

دوست عزیز کپی این مطلب تنها در صورتی مجاز است که منبع آن با ذکر لینک سایت www.salambano.com آورده شود

از همکاری شما متشکریم!

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *