خانه / خانه و خانه داری / استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون
سقف کشسان

استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی بیشتر در خانه هایی استفاده می شود که حداقل های لوکس بودن را دارند. تا پیش از این طراحان از رنگ طلایی بیشتر در فضای اتاق های پذیرایی استفاده می کردند. رنگ پرده ها یا دیوار کوب ها و دستگیره ها با دقت از رنگ طلایی انتخاب می شدند اما حالا زمان آوردن شکوه تجمل در آشپزخانه هاست.

رنگ طلایی در دکوراسیون منزل

در نگاه طراحان داخلی طلایی رنگ رفاه، وفور، شجاعت و زرق و برق است و جسارت گرمی و لوکس بودن را می رساند . این رنگ قدمتی طولانی و شاهانه دارد و شکوه و عظمت را القا می کند. برای همین در هر خانه ای به راحتی و دست باز نمی توان از آن استفاده کرد.

این روز ها اگر به بازار فروش شیرآلات و وسایل جانبی آشپزخانه سر بزنید بین همه محصولات یکسان به رنگ خاصی می رسید. یک سینک ظرفشویی طلایی رنگ یا یک شیر آب خاص با طرح و رنگ ویژه؛ رنگ زرد طلایی.

با ید گفت از این وسایل اصلی نباید صرف نظر کرد. آنها آمده اند که فضای خانه تان را مجلل تر کنند. بخصوص اگر در فضای آشپزخانه به تنهایی و به صورت تک عنصر استفاده شوند.

اگر زمانی هیجان در خون تان بالا زد و دنبال نهایت تجمل در آشپزخانه بودید، کافی است روکش درهای کابینت ها را هم طلایی کنید. آن وقت می توانید چشم های تان را ببندید و خودتان را به جای پادشاه قصه های دور بگذارید!


بازنشرسلام بانو!
منبع: ماهنامه منزل

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

دیوار خانه ام را چه رنگی کنم

نکاتی چند در انتخاب رنگ دیوار خانه و دکوراسیون داخلی

نکاتی چند در انتخاب رنگ دیوار خانه و دکوراسیون داخلی دیوار خانه ام را چه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *