خانه / سرگرمی / دانستنی ها / آموزش تردستی های ساده و معروف
سقف کشسان

آموزش تردستی های ساده و معروف

۶ تا از بزرگترین ترفندها و آموزش تردستی های ساده

مهارت یک تردست در توانایی اوست که شما را در انتظار فریب باور نکردنی بعدی خود قرار دهد. اغلب به نظر می رسد که تردست ها واقعا قادر به انجام کارهایی هستند که همه قوانین شناخته شده جهان را رد می کنند. فضای عجیبی که در طول اجرای آنها بوجود می آورند، کمک می کند تا هر گونه شک و تردید را که باعث فریب بینندگان می شود، کم کند. آموزش تردستی های ساده و نشان دادن فریب های آنها، می تواند کمکی برای درک نحوه کار آنها باشد.

در اینجا، سلام بانو علاوه بر آموزش تردستی های ساده و بزرگ، نگاهی به شش ترفند شعبده بازی معروف تر که در طول سال ها با آنها شگفت زده شده اید، از یک زاویه جدید و علمی می اندازد. با ما همراه باشید.

 

ترفند اول: نصف کردن یک نفر

ترفند نصف کردن

ما همه این تردستی را دیده ایم که معمولا نفسمان در سینه حبس شده است. در آن تردست یک زن را به دو نیم می کند. خوب، این وقتی در آموزش تردستی های ساده مشخص شود، متوجه می شوید که در جعبه ها دو نفر قرار دارند. در تصویر بالا کاملا واضح است.

 

تردستی دوم: اسکناس پاره شده

اسکناس پاره شده

بعضی وقت ها مردم فکر می کردند که چگونه دیوید کاپرفیلد درست در مقابل مردم دلاری را به ظاهر پاره و به نیم تقسیم می کند، سپس آن را به شکل اول که کاملا سلام است، برمی گرداند. راز آن در استفاده حیرت آوری از یک مداد است: این مداد به صورت مورب به دو نیم تقسیم شده است و با یک آهن ربای قوی به هم وصل هستند! این کار اجازه می دهد اسکناس به راحتی از بین دو تکه مداد عبور کند.

 

تردستی سوم: شناوری

شناوری

راز این ترفند، که در میان شعبده بازان خیابانی بسیار محبوب است، در تکیه گاه پنهان هوشمندانه آن است. به همین دلیل تردستانی که آن را انجام می دهند، اغلب مسیری که انتهای چوب یا میله روی آن قرار دارد را به طور کامل می پوشانند: در سمت دیگر چوب یا میله، بخشی اضافه شده است که فرد به سادگی به آن تکیه می زند و روی آن می نشیند.

 

تردستی چهارم: ناپدید کردن لیوان

ناپدید کردن لیوان

یک لیوان آب بر روی میز قرار می گیرد که با یک دستمال پوشانده شده است. سپس، شعبده باز آن را بلند کرده و به هوا می اندازد. نتیجه: دستمال روی زمین می افتد، و لیوان ناپدید می شود. این ترفند در اینجا دو مرحله دارد: در مرحله اول، یک حلقه سیم به دستمال دوخته شده است، که باعث ایجاد حیله ای می شود که لیوان زیر دستمال است. در مرحله دوم، لیوان از طریق یک سوراخ در میز به یک کیسه ی مخفی فرو می رود.

 

تردستی پنجم: انسان زیک زاکی

انسان زیک زاکی

موفقیت این ترفند تا حد زیادی بستگی به توانایی دستیار شعبده باز دارد. وظیفه اصلی او این است که قادر به حفظ پاها و دستان خود در موقعیتی شبیه به موقعیت عادی انسان بطور طبیعی در یک محیط بسیار کوچک و به شکل جعبه ای زیک زاک باشد.

 

تردستی ششم: خم شدن ضد جاذبه مایکل جکسون

آموزش تردستی های ساده

به یاد دارید که مایکل جکسون و رقصنده هایش هنگام خم شدن در موزیک ویدئوی مربوط به آهنگ "Smooth Criminal" کلا گرانش را نادیده گرفته اند؟ به نظر باور نکردنی است! به عنوان مثال مایکل کل بدن خود را صاف نگه می دارد، در حالی که مفصل مچ پای خود را در زاویه ۴۵ درجه نگه داشته است. راز آن در کفش های ویژه طراحی شده اوست که استفاده می شود. این کفش ها دارای یک پاشنه است که در کف زمین قفل می شود. وقتی مایکل پای خود به طور کامل به زمین وصل می کند، می تواند این مانور فیزیکی ظاهرا غیرممکن را انجام دهد.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *