خانه / آرایش و زیبایی / آرایش صورت / آرایش متناسب با رنگ مو
سقف کشسان

آرایش متناسب با رنگ مو

787800

آرایش متناسب با رنگ مو

خواه موهای قهوه‌ای داشته باشید، خواه بلوند، قرمز و یا خاکستری باید بدانید چگونه آرایش خودتان را تکمیل کرده و خوب آرایش کنید. بسیاری از خانم‌ها به اینکه چگونه آرایششان با رنگ مویشان ارتباط دارد، توجه نمی‌کنند.

بلوند

برای خانم های موبور ، سایه‌ی چشم صورتی‌ روشن و قهوه‌ای‌ متوسط مناسب می باشد. سایه‌های مسی‌ و قهوه‌ای‌ برای چشم‌های آبی، عالی به نظر می‌آیند. همچنین رنگ‌های قهوه‌ای‌ و صورتی‌، چشم‌های قهوه‌ای را کامل می‌کنند. رنگ‌های مسی‌ همچنین در چشم‌های سبز، تماشایی به نظر می‌آیند.برای خط چشم، از رنگ‌های قهوه‌ای‌ یا سیاه دودی استفاده کنید. برخی از کارشناسان به موبورها پیشنهاد می‌کنند که ریمل قهوه‌ای بزنند، اما مشکی هم برای این گروه مناسب به نظر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید از هر دو مورد استفاده کنید. شما می‌توانید تمام انواع رنگ‌های رژلب‌ را بسته به روشنی و رنگ بلوند خود مورد استفاده قرار دهید. رنگ‌های قرمز و صورتی‌ که بیش از همه مناسب و زیبا هستند را امتحان کنید. برای پیدا کردن رنگ صحیح و درست، آن را تست کرده و رنگ پوست خود را به یاد داشته باشید.
برای گونه‌هایتان، به سراغ رژگونه‌هایی با رنگ صورتی‌، هلویی‌ها یا صورتی مایل به قهوه‌ای بروید. برنزه‌کننده‌ها نیز می‌توانند برای شما انتخاب خوبی باشند، زیرا آن‌ها باعث می‌شوند تا پوست شما با موهایتان، کنتراست و تضاد داشته باشد.

موی مشکی یا خرمایی

رنگ‌های سیر رژلب برای خانم‌ها با موهای مشکی بهترین انتخاب می‌باشد. اما اگر می‌خواهید که رنگ رژلبتان خاص بوده و چرک به نظر نرسد، به خاطر داشته باشید زمانیکه رنگ رژلب را امتحان می‌کنید، قرمزهای خالص، قهوه‌ای‌های مایل به آلبالویی نیز شگفت‌انگیز می‌باشند. اگر شک دارید، به یاد داشته باشید که اگر به سراغ یک یا دو سایه تیره‌تر از رنگ لب طبیعیتان بروید، هرگز دچار اشتباه نمی‌شوید.
برای چشم‌ها، شما می‌توانید سایه‌های رنگی غلیظ و تیره را امتحان کنید. خط چشم قهوه‌ای یا مشکی، رنگ‌های مناسب شما می‌باشد، با این حال به سراغ ریمل مشکی بروید؛ قهوه‌ای به اندازه‌ی کافی برای شما تیره نیست.

مو قرمزها

مو قرمزها با سایه‌های سبز جلبکی رنگ و رژلب‌هایی که ته‌رنگ قهوه‌ای دارند، متحیرکننده و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند. برای گونه‌ها، به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای‌ و گلبهی روشن باشید. اگر کک‌ مک دارید، آن‌ها را نپوشانید. در عوض، اجازه دهید تا آن‌ها با استفاده از یک پودر یا کرم پایه، بیشتر جلوه کنند. هرگز تلاش نکنید تا آن‌ها را با کرم، بپوشانید.

موهای خاکستری یا سفید

خانم‌ها با موهای خاکستری یا سفید اگر آرایش نکنند، ممکن است ظاهرشان قدیمی نشان داده شود. برای سایه‌های چشم، به دنبال رنگ‌های سرد باشید، رنگ‌هایی مانند خاکستری‌ مایل به آبی، خاکستری‌ها. برای خط چشم رنگ سرمه‌ای را انتخاب کنید. برای لب‌هایتان از رنگ‌های صورتی‌ روشن یا درخشان، استفاده نکنید. برق لب می‌تواند لب‌های نازک را گرد و قلنبه (گوشتالو) کند. مشابه همین رنگ برای گونه‌ها مناسب می‌باشد. صورتی نیز خوب به نظر می‌رسد.

Print Friendly, PDF & Email
Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama|

این مطلبم ببینید

مدل مو آموزش گام به گام شنیون ساده

مدل مو جمع گرد شده

مدل مو جمع گرد شده این هم مدلی دیگر از موی جمع دم خرگوشی است ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *